728x90

U17

Неделя, 10 Септември 2017 17:48

Сокол препъна Левски, нова издънка за Лудогорец в U17

Сокол (Марково) показа за пореден път, че не трябва да бъде подценяван и взе точка от Левски в среща от 5-ия кръг на U17. Двата тима завършиха 2:2 в драматичен мач на стадиона в Марково.

"Сините" откриха резултата в 3-ата минута, но веднага след изпълнението на центъра "соколите" изравниха чрез Ремзи Неджип.  Малко след това домакините стигнаха и до пълен обрат с гол на Мюмюн Исмаил, като при 2:1 завърши първата част.

През второто полувреме гостите от София стигнаха до равенството в 60-ата минута. В последната минута играч на Сокол бе съборен в наказателното поле, но дузпа не бе отсъдена.

В друг интересен мач Черно море победи с 3:2 Лудогорец. Домакините поведоха с 2:0, но гостите от Разград стигнаха до равенството с много спорна дузпа. Все пак, малко преди края "моряците" стигнаха до победен гол.