728x90

Волейбол

Понеделник, 09 Юли 2018 17:41

Два златни медала и един сребърен за двойките на Марица на турнира в Божурище

Двойките на Марица (Пловдив) Анета Петрова & Симона Кръстева и Малина Гаджева & Никол Дулева обраха медалите на Националното първенство по плажен волейбол за подрастващи (U20, U18 и U16) SportVolley в Божурище, което се проведе през уикенда.

Двете двойки се пуснаха на по две от възрастовите категории. Малина Гаджева & Никол Дулева участваха в надпреварите до 20 и 18 години, а Анета Петрова & Симона Кръстева до 18 и 16 години.

Малина Гаджева & Никол Дулева спечелиха титлите до 20 и 18 години като не допуснаха нито една загуба, записвайки общо 8 победи от 8 двубоя.

Анета Петрова & Симона Кръстева спечелиха сребърните медали до 16 години и завършиха на четвъртото място в турнира до 18 години.

Любопитен момент в турнира беше вчерашният първи мач от програмата, в който се срещнаха двете двойки на Марица в среща от състезанието до 18 години. В срещата Малина Гаджева & Никол Дулева победиха с 2:0 (15:7, 15:13) Анета Петрова & Симона Кръстева

Резултати:

U16

07.07.2018, корт 3, 11:00 б.в.: Кръстева & Петрова – Николова & Димитрова 2:0 (15:5, 15:3)

07.07.2018, корт 3, 12:20 б.в.: Кръстева & Петрова – Стефанова & Данкинова 2:0 (15:13, 19:17)

07.07.2018, корт 3, 15:40 б.в.: Брънзалова & Добрева – Кръстева & Петрова 1:2 (11:15, 15:9, 11:15)

07.07.2018, корт 4, 18:20 б.в.: Кръстева & Петрова – Валериева & Стоянова 2:0 (15:11, 15:4)

08.07.2018, корт 3, 09:40 б.в.: Кръстева & Петрова – Лозанова & Михайлова 0:2 (10:15, 10:15)

08.07.2018, корт 3, 13:00 б.в.: Кръстева & Петрова – Цветкова & Атанасова 1:2 (14:16, 15:12, 10:15)

U18

07.07.2018, корт 3, 11:40 б.в.: Лозанова & Михайлова – Гаджева & Дулева 1:2 (15:13, 12:15, 11:15)

07.07.2018, корт 3, 16:20 б.в.: Драганова & Накова – Гаджева & Дулева 0:2 (9:15, 12:15)

07.07.2018, корт 4, 16:20 б.в.: Лозанова & Михайлова – Кръстева & Петрова 2:0 (15:9, 15:5)

08.07.2018, корт 3, 09:00 б.в.: Кръстева & Петрова – Гаджева & Дулева 0:2 (7:15, 13:15)

08.07.2018, корт 3, 14:20 б.в.: Кръстева & Петрова – Драганова & Накова 0:2 (5:15, 12:15)

08.07.2018, корт 4, 12:20 б.в.: Кръстева & Петрова – Цветкова & Атанасова 2:1 (17:15, 12:15, 15:8)

08.07.2018, корт 4, 13:40 б.в.: Становеа & Данкинова – Гаджева & Дулева 0:2 (15:12, 15:12)

U20

07.07.2018, корт 4, 11:40 б.в.: Гаджева & Дулева – Становеа & Данкинова 2:0 (15:7, 15:10)

07.07.2018, корт 4, 15:00 б.в.: Гаджева & Дулева – Драганова & Накова 2:0 (15:11, 15:8)

08.07.2018, корт 3, 10:20 б.в.: Стоянова & Манолова – Гаджева & Дулева 0:2 (11:15, 6:15)

08.07.2018 Калчева & Йотова – Гаджева & Дулева 0:2 (0:15, 0:15) сл.

Още в тази категория: « Марица U17 с бронз